Külalisteraamat

16 thoughts on “Külalisteraamat

 1. Tere!

  Ei leidnud kuskilt Teie lehelt yhtegi kontakti, kellele helistada või kirjutada.
  Oleme väike ettevöte Go Clean OÜ, kes pakub orgaanilisi ja innovaatilisi puhastuvahendeid.
  Tooted on meie enda kaubamärgiga ja kuna inimestele veel väga vähe tuntud, siis oleme väga huvitatud ja sooviksime väga laadal osaleda!
  Kas meile leiduks veel väike kohake Hauka laadal?

  Jään Teie kiiret tagasisidet ootama!

  Karoliina Kiik
  Go Clean OÜ
  53082891

 2. Tere! Viimasel minutil selgus, et ei saa laadal osaleda ning seetõttu on üle kaks müügikohta. Kellel huvi palun võtta ühendust 5230732.

 3. Tere!
  Tahame väga laadale tulla, aga ööbimiskohta pole. Kas võib siis arvestada lähiümbruste taluhoovide ja sõbralike inimestega?

 4. Tere! Teadaolevalt on tänapäevased “laadatelgid”, pean silmas kiiresti lahtikäivad- kokkupakitavad telgid mõõtudega 2×2, 3×3, 4.5×3….4×3 pole olemas! Siit küsimus: kas 4,5×3 mahub ühe kauplemiskoha sisse kui müügiletti pikkus on 4 meetrit? Ootame vastust, et teaks ettevalmistuda laadaks!

 5. Tere!

  Ma ei ole kindel kas ka lehekülje hooldajad ka seda loevad, kuid sellegi poolest otsustasin siia kirjutada. Programmi peaks ikka põhjalikult üle vaatama, kuna kuupäevad on vastuolus sellega mida televiisoris reklaamiti.

  Kõike head!

 6. Tere.

  Tahaksime ka nii väga Hauka laadale tulla, aga kahjuks ei saa, sest ühistransport Tartust Antslasse ja tagasi seda mitte kuidagimoodi ei võimalda. Esimene buss Tartust jõuab Antslasse 11.55 ja tagasi tuleva viimase bussi ajaks on 14.35. Seega ei jääkski laada külastamiseks eriti aega.
  Kas Te olete mõelnud ka sellele, et panna laadapäevadel käiku üks buss, millega saaks Tartu rahvas ka Teie laadale tulla? Ja me ei pea silmas tasuta bussisõitu… Probleem on lihtsalt selles, et ajaliselt liinibussid ei sobi.

 7. võimalus telkida eramaja krundil alates reede õhtust, järveni 50m, info tel. 5121660

 8. Tere!
  Tõepoolest kord aastas on Antslas majutusvõimaluste puudus. Ümbruskonna külalistemajad ja turismitalud on varakult broneeritud. Telkimisalasid me eraldi välja ei paku, aga kindlasti leidub piirkonna taludes piisavalt ruumi, et telk üles panna.

  Kohtumiseni Hauka Laadal
  Antsla Tarbijate Ühistu

 9. Tere,
  Kas Antslas peale kahe külalistemaja rohkem majutusvõimalusi polegi? Kas kuskil on äkki mõni telkimisala? Või kuhu kõik inimesed end ööseks sätivad?
  Aitäh

 10. Tere,

  29.07 polnud tõesti kodulehel üleval kellaajalist programmi, kuid see viga sai parandatud juba sama päeva õhtupoolikul ning on hetkel leitav „Programm“ alamlehelt.
  Info laadaplakati ja laadaga seonduvate ürituste kohta on üleval olnud alates 12.06, seda menüüpunkti „Reklaam“ all.

  Vabandame segaduse tekitamise eest ning lubame edaspidi üksikasjalikuma programmi varem kodulehele panna.

  Meeldivaid laadaelamusi!
  Antsla Tarbijate Ühistu.

 11. väga imeliku mulje jätab see teie laada kodulehekülg, otsustasin tulla külastajana teie laadale aga ainus info mida olen leidnud : palju maksab üks müügiplats ja mis kellast ja missugust alkoholi tohib müüa. Kas te siin siis külastajatele mingitki infot ei jaga. Või on Teie ainus probleem enda kasumi tootmine ja selle haldamine. Sellisel juhul nagu ei kipugi tulema.

  Ilusat ilma ja tarbijasõbralikust soovides.

 12. Sooviks 1kohta 2päevaks Müün läti pesufirmade toodangut )Liepajast! Info meilili või telef. 53425163 Anna!

 13. Soovime tellida müügikoha (4 x 3 m) Hauka Laadal. Meie kaubad – Sankt-Peterburi tehase Krasnõj Oktjabr-Neva kaherattalisid traktorid ja kultivaatorid, ning nende lisaseadmed (www.miniagrotehnika.ee). Reg.nr. 10497680. Tallinn. Võite arve saada samale e-maili aadressile.

 14. soovime tellida Hauka Laadakohad 74 ja 75 mei kasvuhoonetele. Tegelme kasvuhoonet müügi ja tootmisega.
  Heikkinen OÜ , Rohuneeme tee 1 , Viimsi reg nr 12054291. Võite ka kohe arve saata. Samale meili aadressile.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *