Kasiinosid on internetiavaruses tohutult palju ning igal aastal lisandub neid ka juurde. Kuna konkurents on tihe on tahes tahtmata kasiinod sunnitud erinevaid meetmeid välja mõtlema selleks, et mängijaid just enda juurde meelitada või vastupidi, oma olemasolevaid kliente enda juures hoida, et konkurentidel ei õnnestuks neid ära näpsata. Selle jaoks on ülemaailmselt leitud, et lisaks heale turundusele ja atraktiivselt mobiilsele keskkonnale on üheks parimaks mooduseks kasutada erinevaid kasiino boonused, mida mängijad alati kullipilguga taga ajavad. Kuna see aga muudab ka boonuste valikud ja võimalused metsikult värvikirevaks, võib olla kohati keeruline aru saada, millised üldse on need head boonused? 

Vaata sisu, mitte reklaami

Muidugi on kõik kasiinode poolt pakutavad boonused turundusmaterjalides ülimalt säravad, värvilised ja lausa kutsuvad end katsetama. Neid söödetakse turunduse abiga potentsiaalsetele klientidele ette nii e-maili teel, sõnumite teel kui ka otse suunatud reklaamidega sotsiaalmeedias. Kogu selle kirevuse sees tuleks aga meelde jätta esimene oluline punkt mille järgi parimaid boonuseid sellest valikust välja sorteerida. Selleks on sisusse süvenemine. Ära otsusta boonuste üle vaid särava plakati põhjal vaid vaata reaalselt üle, mida pakutakse ja mis tingimused sellega kaasnevad.

Näiteks kui kaks erinevat kasiinot pakuvad kumbki esimese sissemakse puhul 50 tasuta spinni siis tasub kindlasti võrrelda RTP’d, mis määrab võidu tõenäosuse. Lisaks vaata kindlasti mis mängudes neid spinne kasutada saab – igas mängus ei ole võidud ega võimalused samad ning boonusena pakutud spinnidega saab reeglina vaid kindlas mängus panustada. Viimane, kuigi mitte kaugeltki kõige vähemtähtis asjaolu on kaasnevad nõuded, nagu näiteks läbimängimise nõue. See tähendab seda, et kui ka tasuta spinnidega õnnestub võit saada siis läbimängimise nõude korral ei saa sa seda raha välja võtta enne, kui selle summa teatud arvu kordi kasiinos läbi mängid. Kuna reeglina jääb see arv lausa 20-40 korra vahele siis ühelt poolt lisab see tüütu kohustuse kuid teisalt võib juhtuda, et suudad eelnevalt võidetud raha kaotada enne, kui läbimängimise nõue täidetud saab.

Kõige atraktiivsemad boonused, mida pakutakse

Kuigi kasiinode lõikes on boonused ja pakkumised erinevad saab pakutavaid boonuseid siiski gruppidesse jagada selle järgi, mis süsteemi põhiselt neid jagatakse või nad toimivad. Reeglina on kasiinodes kõige populaarsemad boonuste tüübid tervitusboonus, cashback boonus ja sissemakse boonus.

Tervitusboonus

Tervituseks mõeldud boonus toimib täpselt sellisel põhimõttel nagu arvata võib. See on mõeldud uuemate mängijate ligi meelitamiseks enda kasiinosse ning seetõttu on reeglina tegemist ka väga esiletoodud ja särava pakkumisega, mis ei ole tavaliselt ka rahaliselt kitsi. Kõige tüüpilisemad tervitusboonuused on kas teatud protsent lisaks sinu sissemakstavale summale, mille saad siis tasuta mängurahas, või tasuta spinnid teatud mängu mängimiseks.

Cashback boonus

Cashback ehk raha tagasi boonus toimib pigem lojaalsusprogrammina ning on ette nähtud juba varasemate mängijate oma kasiinos hoidmiseks, et konkurendid neid ära ei näpsaks. Tavaliselt on selle puhul kindel protsent määratud, mille oma kaotatud summades tagasi saad kasiinos mängitava tasuta mängurahanaю

Sissemakseboonus

Sissemakseboonus kombineerib mõlemat lähenemist – see meelitab ligi uusi kliente kuid hoiab ka vanemaid tegijaid jätkuvalt mängimas. See boonus tähendab seda, et kas teatud perioodil või teatud summalt saad kindla protsendi oma sisse makstavast rahast veel lisaks kasiinosisese mängurahana. Seda on mõistlik kasutada kui oled nagunii planeerinud kasiinosse suurema sissemakse tegemist.